İbrahim Tatlıses’ten Erdoğan’a: ”Ölümüne kadar yanındayım. Bunu herkes böyle bilsin”

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün İzmir’de partisinin il başkanlığındaki törende konuştu. Törende İzmir’de yaşayan türkücü İbrahim Tatlıses’te yer aldı. Tatlıses, “Başkanımıza sahip çıkalım, onu yalnız bırakmayalım. Ölümüne kadar yanındayım. Bunu herkes böyle bilsin” dedi.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün İzmir’de partisinin il başkanlığındaki törende konuştu. Törende sürpriz bir isim daha vardı. O da İzmir’de yaşayan Kürt türkücü İbrahim Tatlıses’ti.

Tatlıses Erdoğan’ın katıldığı törende bir konuşma gerçekleştirdi. Tatlıses mikrofon tutan elleri titreyerek yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:

“Başta hanım efendiler olmak üzere, Ladies and Centilmen. Çünkü hanımlar bizim anamız, bacımız, ciğerimiz. Bir şeyi çok merak ediyorum. 17 senedir ne yaptılar diyor. Merak ediyorum, ne yapmadık ki? Ne yapmadık biliyor musun? Bir gün sayın başkanımla konuşuyoruz, dedi ki, ‘Kaydın hayırlı olsun.’ Ben de ses kaydı anladım. Dedi ki, ‘İbrahim Bey onu sormadım.’ Açtım dedim ki, ‘Özür dilerim, ben şarkı anladım.’ Onun için Türkiye bizimdir, İzmir de bizimdir. Başkanımıza sahip çıkalım, onu yalnız bırakmayalım. Ben nasıl diyorsam, ölümüne yanındayız, aynen burada tekrar ediyorum. Ölümüne kadar yanındayım. Bunu herkes böyle bilsin.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*