Hakkımızda

NTWnews Tanıtım Ve İletişim


NTWnews Medya/Haber Sitesi, gönüllü gençlerin açtığı bağımsız bir haber sitesidir. NTWnews ekibi olarak, siz değerli takipçi ve okuyucularımıza ortadoğu ve Kurdistan’a ilişkin tarafsız haberleri sunmak, milli ve ulusal bir duruş çerçevesinde halkımızı aydınlatmayı ulusal bir görev biliyoruz. Doğru bilgilendirme ve ifade özgürlüğüne değer veriyor her kesimden anlayışlı insanlara saygı gösteriyoruz.  NTWnews ekibiyle iletişime geçmek istiyorsanız, [email protected] adresinden bize mesaj atmanız yeterlidir.  Facebook yoluyla iletişime geçmek için şu adrese tıklayıp açılan pencerede konuşmayı başlatabilirsiniz: https://www.messenger.com/t/NTWhaber

Strateji

NTWnewsekibi olarak yayınlarımızın daha geniş kitlelere ulaşmasını temel hedef olarak görüyoruz. Amacımız, bugüne kadar Kürt medyasının ulaşamadığı en ücra noktalara ulaşarak, daha çok kişiyi gelişmelerden haberdar etmektir.

NTWnewsekibi olarak temel felsefemiz, okur, seyirci ve dinleyicilerimize objektif haber ulaştırabilmektir. Bu strateji de okur, seyirci ve dinleyici sayımızın artması ve nitelikli yayınlarla gerçekleşebilir.

Kürt medyasında ilk sırada yer alma konusunda iddialıyız. Bunun için de siz değerli takipçilerimizin güvenine ihtiyacımız var. Bu güven, izlenme oranımızı daha da arttıracaktır.

İlkelerimiz

NTWnewsekibi olarak evrensel habercilik ilkelerini benimsiyor ve uyguluyoruz. Bütün çalışmalarımızda bu tercih, vazgeçilmez ilkemizdir.

Yayınlarımızla toplumu, şiddetle ve bireylerin zarar görmesine neden olan geleneklerle yüzleşmesini sağlamaya çalışıyoruz.

Demokrasi ve fikir özgürlüğünün, tüm dünyada yer edinmesini, önemli bir kriter olarak görüyoruz.

NTWnews tamamen tarafsızdır.

Kürdistan’ın gelişimine katkı sunmayı görev biliyor ve Kürt milli davasının çözümü için de, bir haber sitesinin verebileceği hizmeti vermek uğraşındayız.

Yayınlarımızla, dünyanın dört bir yanında yaşayan Kürtler arasında bir köprü kurarak, halkımızın tüm bireyleri arasında iletişim sağlamayı hedefliyoruz.

Destek

NTWnews ekibi, herhangi bir kurum, kuruluş, parti veya kişiden maddi veya manevi destek almamaktadır. NTWnews tamamen bağımsız ve kendi ayakları üstünde kendi imkanlarıyla durmaya çalışan bir ekibe sahip. Ekibimiz kişisel olarak günlük ekstra içlik yaparak sitenin masraflarını karşılamaktadır. Bu yüzden haber sitemiz herhangi bir parti, kuruluş veya kişinin emrinde olmayıp tarafsız bir yayın politikası ve ulusal değerlere dayalı haber yayımlamaktadır. Kürt Milleti için önemli haberler ve gelişmelere değer verip ön planda tutarak okuyucularımıza sunuyoruz.

NTWnews ekibi: saygılarımızla…